Program pódiových vystoupení

PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ - PÁTEK 19.5.2017

8,30 – 8,40 hod.         Zahájení programu na pódiu

8,40 – 8,45 hod.         Disco dance M-tes – Cheerleaders

8,45 – 8,50 hod.         Street dance M-tes – C‘mon!

8,50 – 8,55 hod.         Jitřenka ml. Čestice - Trpasličí svatba

8,55 – 9,00 hod.         Jitřenka st. Čestice- Komplexní výzkum

9,00 – 9,05 hod.         Disco dance M-tes – Limbo dance

9,05 – 9,10 hod.         Street dance M-tes - Incognito

9,10 – 9,20 hod.         Šamanky - 2 písně

9,20 – 9,40 hod.         Sforzato a Fortissimo Čestice – Lidová či umělá, radost nám vždy udělá

9,40 – 9,45 hod.         Grünwalďáčci ZŠ Grünwaldova – Sofia

9,45 – 9,50 hod.         Jitřenka ml. Čestice - Country moulové

9,50 – 9,55 hod.         Jitřenka st. Čestice - Defilé u moře

 

10,00 – 10,15 hod.     Slavnostní zahájení akce s hosty

10,15 – 11,00 hod.     Slavíčci z Hluboké ZŠ Hluboká– Operka Šípková Růženka

11,00 – 11,10 hod.     Losování o ceny

                                       Vyhlášení vítězů komiksové soutěže ICM Č.B. – Jeden svět pro všechny

11,10 – 11,15 hod.     Orientální tanečnice DDM Č.K. ml. a st. – Kočičí drum sólo

11,15 – 11,20 hod.     Orientální tanečnice DDM Č.K. st. - Tanec s hedvábnými vějíři

11,20 – 11,25 hod.     Orientální tanečnice DDM Č.K. ml.

11,30 – 11,35 hod.     Street dance M-tes – Street challenge

11,35 – 12,00 hod.     Sforzato a Fortissimo Čestice – Lidová či umělá, radost nám vždy udělá

 

12,00 – 13,00 hod.     Polední přestávka

13,00 – 13,05 hod.     Losování o ceny

13,05 – 13,55 hod.     Divadlo Kos – Jak se Janek neuměl rozhodnout

13,55 – 14,00 hod.     Gymnastika DDM Týn n/Vlt. - Aint your mama (Jenifer Lopez)

14,00 – 14,05 hod.     Kopretina DDM Týn n/Vlt. - Já jsem muzikant, Mýdlový princ

14,05 – 14,10 hod.     Sunny dance DDM Týn n/Vlt. - Black and white

14,10 – 14,15 hod.     Gymnastika přípravka DDM Týn n/Vlt. - Pojedeme do Afriky

14,15 – 14,20 hod.     Cvičení holek a kluků DDM Týn n/Vlt. – Vyju, vyju, vyju

14,20 – 14,25 hod.     Dancing aerobik ml. DDM Týn n/Vlt.

14,25 – 14,30 hod.     Dancing aerobik st. DDM Týn n/Vlt

14,30 - 15,00 hod.      Klaun Hugo – pohádková show – Vyprávíme pohádku, popředu i pozpátku

 

15,00 - 15,10 hod.      Losování o ceny

15,10 – 16,10 hod.     Kapela Koníček – V oslabení, ale v plné síle

16,10 – 16,15 hod.     Mažoretky DDM Č.K. – Sofia

16,15 – 16,20 hod.     Pomněnky DDM Č.K. – Irská

16,20 – 16,25 hod.     Tančící pes – Dogdancing pro děti

16,25 – 16,30 hod.     Danceline Slůňata – Duhová víla

16,30 – 16,35 hod.     Danceline Žabky – Pramínek

16,35 – 16,40 hod.     Danceline Žížalky – Sněhové království

16,40 – 16,50 hod.     Bad Girls DDM Č.B.– Just Girls

16,55 – 17,05 hod.     Losování o ceny

17,30 – 18,30 hod.     Pavel Callta s kapelou - koncert

Plakat-p-callta-2P6010520 P6010535

 Pozvanka-bambifest-19-5-2017-koncert-pavel-callta

 

PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ - SOBOTA 20.5.2017

9,30 – 9,40 hod.                       Zahájení programu na pódiu

9,40 – 9,45 hod.                        Aerobik MC Máj – Cvičení jen tak

9,45 – 9,55 hod.                        Bad girls DDM Č.B.– Just girls 

9,55 – 10,35 hod.                       Téměř divadelní společnost – Zlatá husa a modrý kahanec

10,35 – 10,40 hod.                      Danceline Berušky – Kominíčci pro štěstí

10,45 – 10,50 hod.                      Danceline Myšky – Krtek

 

11,00 – 11,05 hod.                      Losování o ceny

11,05– 11,35 hod.                       Kristína Nídlová – zpěv s kytarou

11,35 – 12,00       

12,00 – 12,30 hod.                      Matyáš Cahák – zpěv s kytarou

 

12,30 – 13,00 hod.                      Polední přestávka

13,00 – 13,05 hod.                      Losování o ceny

13,05 – 14,05 hod.                      DS J.K.Tyl – O líných strašidlech

14,05 – 14,10 hod.                      Tančící pes – Dogdancing pro děti

14,10 – 14,25 hod.                       Udělování Březových lístků – RADAMBUK ocenění pracovníků s dětmi a mládeží

14,25 – 14,30 hod.                      Babycentrum Šikulka – Pinguínci

14,30 – 14,35 hod.                      Babycentrum Šikulka - Orientální tanečnice

14,35 – 14,40 hod.                      Šarm – Dream about Fairies

14,40 – 15,05 hod.                      Matyáš Cahák – zpěv s kytarou

 

15,05 – 15,10 hod.                      Losování o ceny

15,10 - 15,15 hod.                       MTV dance M-tes – Let‘s dance

15,15 – 15,20 hod.                      Danceline Koťata – Aladin a jeho tanečnice

15,20 – 15,25 hod.                      Danceline Hroši – Vývoj motýla

15,25 - 15,30 hod.                       Tančící pes – Dogdancing pro děti

15,30 – 15,40 hod.                      Bad girls DDM Č.B. – Just girls

15,40 – 15,55 hod.                      DS Šramotíček Pionýr JčKOP – Pásmo básniček

15,55 – 17,00 hod.                      Kapela COUNTRY REBELS CB

17,00 – 17,05 hod.                      Losování o ceny, ukončení akce

 

001O-linych-strasidlech-05

Losování o ceny na pódiu

90 71 Pátek, sobota 11, 13,15,17 hodin

Děti,které získají všechna razítka do startovní karty u stánků si mohou vyplnit kartu do losování o ceny na pódiu. Ceny do losování věnovali: E.ON ČR s.r.o., Knihy Dobrovský, Hopsárium, IGY, DECATHLON

Do divadla a na koncerty přijďte na BAMBIFEST

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

Pro děti je připraveno několik divadelní představení. 

Pátek 19.5.2017

 Divadélko KOS pohádka Jak se Janek neuměl rozhodnout

klaun Hugo - pohádková show - Vyprávíme pohádku popředu a pozpátku

 

Sobota 20.5.2017

Téměř divadelní společnost pohádkaZlatá husa a Modrý kahanec

Divadelní soubor J.K.Tyl pohádka O líných strašidlech

 V pátek od 17,30 do 18,30 hodin zveme širokou veřejnost na koncert zpěváka Pavla Callty s kapelou.

 Českobudějovickému publiku se představí v sobotu s kytarou a zpěvák a vítěz soutěže Talent Jihočeského kraje za rok 2016 Matyáš Cahák.

 Srdce potěší a diváky roztančí v pátek od 15,10 hodin kapela KONÍČEK a v sobotu od 16 hodin kapela COUNTRY REBELS CB. 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě zájmu o prezentaci na pódiu - pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm), zastřešený divácký prostor před podiem a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 10.4.2017 na e-mail kancelar@radambuk.cz

Koordinátor projektu

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

www.radamok.cz

Regionální pořadatel

RADAMBUK-

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.

Husova tř. 622/45

370 05 České Budějovice

kancelar@radambuk.cz

Tel. 775 644 101, 775 644 003

 www.radambuk.cz

Sdílejte s námi