Pódiová vystoupení

  

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ - PÁTEK 24. 5. 2019 - aktualizace 17.5.2019

PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ - PÁTEK 24. 5. 2019

8,30 – 8,40                 Zahájení

8,45 – 8,50                 M-tes – MTV Dance – Veselé dětství

8,50 – 8,55                 M-tes – Disco Dance – C‘mon                     

8,55 – 9,10                 MŠ Pištín – Pásmo

9,10 – 9,25                 Pěvák Malonty – Bystrá voda, Táta, Kramářko hlinecká, Tenhle kluk

9,25 – 9,30                 M-tes – Disco Dance – Fire ball

9,30 – 9,35                 ZŠ Grünwaldova – taneční kroužek – Pipi dlouhá punčocha

9,35 – 9,40                 DDM ČB BEZ – Obnošená vesta

9,40 – 10,00               M-tes – vyhodnocení výtvarné soutěže

10,00 – 10,10             Slavnostní zahájení

10,10 – 10,15             M-tes - Gangster Team – Street stars

10,15 – 10,20             DDM ČB BEZ – Dítě školou povinné

10,20 – 10,55             Slavíčci z Hluboké – Zlatovláska – pásmo básní a písní

10,55 – 11,00             M-tes – Gangster team – Shuffle

11,00 – 11,05             Losování

11,05 –11,45              Křemíci – Křížem krážem za lidovkou

11,45 –11,50              Jitřenka – PS Čestice – Večerníček – country tanec

11:50 –11,55              Jitřenka – PS Čestice – Na Okoř je cesta

12,00 –12,30              Sforzato a Fortissimo – ZŠ Čestice – The best of

12,30 –13,00              Polední pauza

13,00 –13 05              Losování

13,05 –13,10              ICM ČB – vyhodnocení soutěže Rychlé šípy se vrací

13,10 –13,20              Gladiators gym ČB Muay thai děti – Thajský box

13,20 –13,25              M-tes – Fire Girls – Street stars

13,25 –13,35              Gladiators gym ČB Taekwon-do děti – Taekwon-do

13,35 –13,40              M-tes – Fire Girls – Shuffle

13,40 –13,45              Gladiators gym ČB Sportovní přípravka děti-Sportovní přípravka

13,45 –13,55              LSD – Letecké seskupení Dzandzare – Exhibice akrojógy

13,55 –14,00              DDM Týn Cvičení kluků a holek – Letem světem

14,00 –14,05              Danceline studio Berušky – Tik ťak

14,05 –14,10              Danceline studio – Hroši – Tid with words

14,10 –14,15              Fight Club karate team – Ukázka karate

14,15 –14,20              DDM Týn n/Vlt. Kopretina – Malé čarodějky letí do světa

14,20 –14,25              DDM Týn n/Vlt. Gymnastika přípravka – Laskonky

14,25 –14,30              DDM Týn n/Vlt. Gymnastika – Laskonky

14,30 –14,35              DDM Týn n/Vlt. Dancing Aerobik 1 -Sestava aerobiku

14,35 –14,40              DDM Týn n/Vlt.  Dancing Aerobik 2 -Sestava aerobiku

14,40 –14,45              DDM Týn n/Vlt. Orientální tance – Always

14,45 –14,50              DDM Týn n/Vlt. Disco Rebels – Blah Blah Blah

14,50 –14,55              DDM Týn n/Vlt. Disco Rebels – Five more hours

14,55 –15,00              DDM ČB Break the rulls – Pop stars

15,00 –15,05              Losování

15,05 –15,55              Eliška Kotlínová a Votvíráci – Hudební vystoupení

15,55 –16:20              KAMI – hudební kurzy – Jambo Afrika

16,20 –16,25              Danceline studio Lvíčata – Cvrček a mravenci

16,25 –16,30              Danceline studio Žabky – Coco

17,00 –17,05              Losování

17,05 –18,00              Koncert Vojta D

 

PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ - SOBOTA 25. 5. 2019 - aktualizace 17.5.2019

 

9,15 – 9,20      Zahájení

9,20 – 9,30      LSD – Letecké seskupení Dzandzare – Exhibice akrojógy

9,30 – 9,35      Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB – Panenky – skupina

9,35 – 9,45      Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB – Panenky – klasická sóla

9,45 – 9,50      ZŠ Máj II Pink Lady mini – Dance aerobik

9,50 – 9,55      ZŠ Máj II Pink Lady - Dance aerobik

9,55 – 10,05    Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB–Panenky–twirlingová sóla

10,05 – 10,10  Nadirah Falak – Kiss, Kiss

10,10 – 10,15  Danceline studio Koťata – Cukrárna u tří včeliček

10,15 – 10,20  Danceline studio Žížalky – Stonožka Ponožka

10,20 – 10,25  Danceline studio Motýlci – Ukolébavka

10,25 – 10,30  Danceline studio Myšky – Královská oslava

10,30 – 10,35  Danceline studio Broučci – Nauč mě létat

10,35 – 10,40  Šarm – Harry vs.Voldemort

10,40 – 10,50  Gladiators gym ČB Muay thai děti – Thajský box

10,50 – 10,55  Nadirah Falak – Pod závojem

10,55 – 11,00  Gladiators gym ČB Sportovní přípravka dětí – Sportovní přípravka

11,00 – 11,05  Losování

11,05 – 11,50  Matyáš Cahák – Zpěv s kytarou

11,50 – 12,00  Gladiators gym ČB Taekwon-do děti – Taekwon-do

12,05 – 12,10  Fight Club karate team – Ukázka karate

12,10 – 12,15  M-tes – MTV Dance – Veselé dětství

12,15 – 12,17  STARLETTE Č.B. – Kadetky miniformace

12,17 – 12,19  STARLETTE Č.B. – Natálka Boháčová – sólo s pompony

12,19 – 12,21  STARLETTE Č.B. – Barbora Ježková – sólo s hůlkou

12,21 – 12,23  STARLETTE Č.B. – Adriana Blažejová -  sólo s hůlkou

12,23 – 12,25  STARLETTE Č.B. – Anna Pivovarčíková,Renata Mrázková – Duo Mix

12,30 – 13,00  Polední přestávka – příprava na pohádku

13,00 – 13,05  Losování

13,05 –14,00   Divadélko KOS – Černobílá pohádka

14,00 –15,30   Kapela Koníček – Né – no jó – no to není možné!

15,00 – 15,05  Losování

15,30 – 15,35  Šikulky – tanečky – Sen

15,35 – 15,45  Big Renny a Romzy – RAP

15,45 – 15,50  DDM ČB Banda Cool – Pirátská show

15,50 – 15,55  DDM ČB H54 – Millioner

15,55 – 17,00  Martin Kajaba – Vystoupení písničkáře

17,00 – 17,05  Losování a konec

 

 

Losování o ceny na pódiu

  Losovani7-2_2 Pátek, sobota 11, 13,15,17 hodin

Děti,které získají všechna razítka do startovní karty u stánků si mohou vyplnit kartu do losování o ceny na pódiu. Ceny do losování věnovali Jihočeský kraj, Hopsárium, IGY centrum, Decathlon, Jump aréna České Budějovice, Zeměráj a Smrček souvenirs servis.

 

Koncerty:

 Eliska K-konicek4Hk-rr-kukggq5tr2l5_q9rezixxfv_a4

Pátek 15 hodin - Eliška Kotlínová a Votvíráci  - www.eliskakotlinova.cz - https://www.youtube.com/watch?v=0CJQ90zvUOs&t=147s 

Pátek 17- 18 hodin - Vojta Drahokoupil - https://www.youtube.com/watch?v=XBX1SasTHxw 

Sobota 11,05 hod. - Matyáš Cahák- https://www.youtube.com/watch?v=CR-CqyyEJ_0

Sobota 14,00 hodin - Kapela Koníček České Budějovice - https://www.youtube.com/channel/UCMfG0ENol2oYXGX4QmDd6DQ

Sobota 15,55 hodin - písničkář Martin Kajaba - https://www.youtube.com/results?search_query=martin+kajaba

Divadlo:

Divadélko KOS - Černobílá pohádka - sobota 13,00 hodin

Cb2Cb4

V případě zájmu o prezentaci na pódiu - pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm) a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 10.4.2019 na e-mail kancelar@radambuk.cz

 

Koordinátor projektu

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

www.radamok.cz

Regionální pořadatel

RADAMBUK-

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.

Husova tř. 622/45

370 05 České Budějovice

kancelar@radambuk.cz

Tel. 775 644 101, 775 644 003

 www.radambuk.cz