Informace pro organizátory, prezentující organizace

BAMBIFEST 2024

Jak poznáte organizační tým BAMBIFESTu v Č. Budějovicích? Přeci podle oranžového trička :-)

Foto-triko_3

Pravidla-organizatora-bambi-2024

MÁME ZÁJEM SE PREZENTOVAT, CO PROTO MÁME UDĚLAT?

Dsc_0232Soutěžní program ve stáncích

Pokud máte zájem o prezentaci ve stánku, vyplňte přihlášku   Prihlaska-prezentace-ve-stanku-bambifest-2024_2

Přihlášky zašlete na e-mai kancelar@radambuk.cz. Podmínkou pro prezentaci ve stánku je, aby byla aktivní - tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti. Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu vaší organizace. Vaše prezentace pak bude z pohledu celé akce vnímána jako jedno ze stanovišť, které bude zařazeno do velké hry pro děti. Děti v Infobodu obdrží herní kartu, projdou jednotlivé organizace ve stáncích a plní úkoly, za které dostanou razítko do startovní karty. S vyplněnou startovní kartou se vrací do Infobodu, kde si vyberou drobnou odměnu. Karty postupují do losování o ceny na pódiu.

Thumbnail-11Program na pódiu

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm) a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 25.4.2024 na e-mail kancelar@radambuk.cz

V případě zájmu o prezentaci na pódiu - pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest-2024_2

 Prohlášení o bezpečnosti

Každou organizaci, která se prezentuje ve stánku prosíme o podepsání prohlášení o bezpečnosti soutěžních disciplín Prohlaseni-bezpecnost-soutezni-discipliny-2024a poslání zpět na email, dále organizace, které žádaly o připojení na elektřinu o zaslání podepsaného prohlášení – elektřina Prohlaseni-elektrika-bambi-2024_2.

Přihláška na obědy pro organizátory

Zavazna-prihlaska-na-obedy-pro-organizatory-bambifestu-2024_2 Zájemci pošlete jí zpět s počty obědů na náš email, můžeme vám zaslat fakturu, nebo můžete zaplatit hotově, jak komu bude vyhovovat.

Omluvenky pro organizátory

V naší kanceláři si můžete vyzvednout také omluvenky do školy na pátek, pokud někdo ze studentů na vašem stánku bude potřebovat. Napište počet, omluvenky připravíme.

Stavba stánků může začít v pátek 10.5.2024 od 8 hodin, aby vše bylo připraveno na 13. hodinu a děti mohly začít soutěžit.

Povolení vjezdu do areálu - do prostoru akce máme povoleno, že smí vjíždět pouze automobily s označením „BAMBIFEST– povolení vjezdu do areálu“.

Označení si můžete předem vyzvednout v kanceláři RADAMBUKu Husova tř. 45, Č.B. nebo přímo na místě v průběhu akce v Infobodu.

Do kanceláře RADAMBUK na e-mail kancelar@radambuk.cz zašlete do 5.5.2024 SPZ auta, které bude do areálu vjíždět, označení Vám připravíme.

Vjezd do areálu akce povolen:

stavba pátek od 8,00-12,00 hodin, pak po 18. hodině,

v sobotu do 8,30 hodin, bourání v sobotu od 17,30 hodin.

Z auta je nutné vyložit, naložit materiál a prostor akce opustit, zaparkovat v Parkovacím domě u Sportovní haly.

Prosíme i při vjezdu do areálu akce, auta nechte stát na asfaltu, nevjíždějte a neparkujte na trávníku!!!

Ceník Parkovacího domu Stromovka

 

1. hodina

2. a další hodina

Max. sazba

Pracovní den 06 - 20 hod.

zdarma

20,- Kč

100,- Kč za 24 hod.

Noc 20 - 06 hod., SO+NE, svátek

zdarma

10,- Kč

50,- Kč

Sledujte událost https://www.facebook.com/events/3756371991259279/?active_tab=discussion

Web: https://budejovice.bambifest.cz/

Koordinátor projektu

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

www.radamok.cz

Regionální pořadatel

RADAMBUK-

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.

Husova tř. 622/45

370 05 České Budějovice

kancelar@radambuk.cz

Tel. 775 644 101, 775 644 003

 www.radambuk.cz